t.+90.232.446.32.30  f.+90.232.446.32.67
www.grafiket.com.tr   info@grafiket.com.tr


Yeni bir Adobe Flash Player versiyonu yuklemelisiniz.
internet reklamlari

İnternet Reklamları
Arama Motoru Reklamcılığı
Resimli Reklamlar
Videolu Reklamlar
Oyunlu Reklamlar
Google Hizmetleri
Toplu E-Mail


İnternet Reklamları

Günümüz Dünyasında internet, hızlı bilgi paylaşımı ve iletişimin yanısıra, pazarlama ve satış alanında çok ciddi avantajlar geliştirmiştir. Büyük kitlelere ulaşma yolunda düşük maliyetli global reklam ve tanıtımlar için en önemli araçlardan bir tanesi olan İnternet Reklamları, Yeni Dünya düzeninde firmanız prestijine ve satışına hedeflerinizin üstünde bir katma değer sağlamaktadır.

İnternet Reklamları, İnteraktif doğası gereği hedef kitle üzerinde çabuk etki göstermekte ve firmanizin, ürün ve hizmet kampanyalarına çok hızlı bir dönüş sağlamaktadır. Bununla beraber İnternet Reklamları televizyon, gazette gibi reklam mecralarının hedeflediği rastgele kitleyi değil, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen geniş ve kaliteli bir kitleyi kapsamaktadır.

İnternet Reklamları, Kreatif Fikirleri, İnternetin Tüm teknik altyapısını ve iletişim hızını birleştirerek, Gözalıcı Tasarımlar, Ürün Geliştirme, Hizmet Geliştirme, Doğrudan İletişim, Reklam, Pazarlama ve Direk Satış gibi araçlar yardımı ile satışlarınıza direk etki eder, karlılığınızı arttırır ve küresel pazarda daha etkin rol oynamanızı sağlar.

Pozitif Etkili ve Kısa sürede Dönüş alabileceğiniz İnternet Reklamları Yönetimi için Firmanızın İş Modelleri, Satış ve Pazarlama Faaliyetleri, Satış Hedefleri, Rakip Analizleri, Hedef Kitle Analizleri, websitenizin Görsel Kalitesi ve fonksiyonelleği gibi tüm kriterler izlenmeli, incelenmeli ve tüm bu kriterler stratejik pazarlama planları oluşturularak, doğru mecralar secilmek suretiyle hedef kitle üzerinde etki yaratacak şekilde profesyonel bir ekip tarafından yönetilmelidir.

Grafiket İnteraktif Reklam Ajansı ekibi profesyonel çalışmaları, firmanıza uygun stratejik reklam kampanyaları ve yaygın reklam ağı ile ürünleriniz ve firmanızın daha geniş bir kitle ile buluşmasını sağlayacaktır.
         
 
ONLINE MARKA ANALİZİ VE STRATEJİ
WEB TASARIM & WEB GELİŞTİRME
İNTERNET REKLAMLARI
MEDYA OPTİMİZASYONU
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
SONUÇ VE VERİMLİLİK ANALİZİ
 


Strateji
Sosyal İletişim Danışmanlığı
Anahtar Kelime İncelemesi
Mevcut Durum Analizi
Rakip Analizi
Backlink Hizmeti
İçerik Analizi
Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?
Dizin Kayıt Hizmeti
Sonuç Analizi
Verimlilik Analizi
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported License.
Etiket ve Etiketleme Sistemleri | Reklam Ajansı | Grafiket Interactive Reklam Ajansı